Könyvelő álláshirdetés

Bűvölő csapatunkba könyvelőt keresünk!

Feladatok:

  • Szállító számlák könyvelése
  • Vevő számlák kiállítása (belföldi és nemzetközi számlák), valamint azok könyvelése
  • Vegyes tételek könyvelése
  • Adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel
  • Havi, negyedéves, éves pénzügyi jelentések elkészítésében való aktív részvétel
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás, az eszközök analitikus és főkönyvi könyvelése
  • Készletkönyvelés
  • Közreműködés a könyvvizsgálatok során, valamint az éves beszámoló elkészítésekor
  • Statisztikák elkészítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, kapcsolattartás partner cégekkel
  • A számviteli csoportvezető és a főkönyvelő napi munkájának támogatása
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, de legalább mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet (MS Office)
  • Nemzetközi számlázásban szerzett tapasztalat előny
  • Serpa, Andoc rendszer ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás előny

Téged keresünk, amennyiben:

  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezel
  • Önálló, megbízható munkavégzés jellemez
  • Jó problémamegoldó képességed van
  • Nagyfokú pontossággal végzed a rád bízott feladatokat
  • Proaktív vagy

Munkavégzés helye: Budapest, Róna utca