Kommunikációs koordinátort keresünk

Bővülő csapatunkba ezúttal kommunikációs koordinátort keresünk 4 órás munkaidőben

Mit várunk Tőled:

-        legalább 2 éves marketing vagy PR-tapasztalat
-        jó fogalmazási képesség, sajtóközlemények, vagy marketingszövegek írásában szerzett tapasztalat
-        érdeklődés a filmipar és kifejezetten a magyar filmek iránt
-        kiváló adminisztrációs készségek
-        erős kommunikációs képesség szóban és írásban
-        rugalmas, együttműködő, proaktív személyiség
-        gyors tanulás
-        önálló munkavégzés, egyúttal csapatjátékos szemléletmód
-        angol nyelvtudás

Előny:

-  magyar filmes kapcsolatok
-  sajtókapcsolatok

Feladataid lesznek:

-        részvétel az NFI sajtóanyagainak, kiadványainak készítésében
-        médiafelületek felkutatása az NFI tematikus anyagai számára
-        kapcsolattartás külső partnerekkel
-        filmes témájú adatgyűjtés és rendszerezés, publikálásra előkészítés
-        heti riportok készítése sajtófigyelés alapján

Amit kínálunk:

-        4 órás munkaidő rugalmas beosztásban
-        versenyképes juttatási csomag
-        céges laptop, mobiltelefon
-        határozatlan idejű munkaszerződés
-        modern munkahelyi környezet
-        kihívásokkal teli munkakör, fejlődési lehetőség
-        szakmai támogatás
-        céges rendezvények, filmes élmények

Munkavégzés helye:

-        XIV. kerület

Ha magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzodat a job@nfi.hu e-mail címre.